Het najaar is zo’n fijne tijd, met name in de aanloop naar de feestdagen. Dit is het moment dat tientallen pop-up shops hun deuren tijdelijk openen. De leukste pop-up shops in Amsterdam. (Laatste update 1 november 2022)
Beauty pop-up shop (24-27 nov) Mauritskade 55c
Impact Days 25 november
Op 25 november kan je op een duurzame manier je december inkopen doen in De Hallen.
Sézane pop-up in de Utrechtsestraat
Alweer even geopend de pop-up shop van Sézane, inslaan voor de winter. Een beetje Parijs om de hoek, wel zo fijn.
Living Maroc pop-up shop in Amsterdam-Oost
Lieke is de leading lady achter het Instagramaccount van Living Maroc en Lunedot. Bij Living Maroc kan je de meest mooie Marokkaanse kleden vinden, poufs en accessoires. Lunedot is de bekende kandelaar die niet kan druipen. Dit jaar opent ze een pop-up store aan de Dapperstraat 74. Doe je inkopen lokaal en verwen jezelf!
The Pop-Up Nest Amsterdam
In het centraal station (Amstelpassage 31B) vind je sinds kort een pop-up shop. Gevuld met de mooiste lokale ondernemers. Van keramiek, tot kaarsen en sieraden, je vindt het er allemaal. Open Maandag-zondag: 11.00-19.00 uur
Kitsch Kitchen pop-up shop is voor altijd open!
De Kitsch Kitchen shop is terug en dit jaar blijft het niet bij een pop-up. HIer de vrolijkste winkel vol cadeaus en inspiratie voor een kleurrijk leven is weer open. Je kan ze vinden aan de Haarlemmerdijk 48. Dit jaar ieder weekend een flinke sample sale met leuke cadeaus voor fijne prijsjes.

Foto @kitschkitchen
De Merkenwinkel
De merkenwinkel is een permanente pop-up winkel in Amsterdam, je kan hem vinden op de Gerard Doustraat en aan de Huidenstraat in de 9 Straatjes. Je kan er terecht voor een leuke variatie aan voornamelijk Amsterdamse merken. Wil je zelf een pop-up store in Amsterdam beginnen, dan is het misschien een goed idee, hier eerst even een try-out te doen bijvoorbeeld.
Ik mis nog een pop-up hier: de Kids Pop-up Store! Mies (van Mies to Go) en Femke (van Maple Forest) hebben 9 unieke baby & kids merken bij elkaar gebracht die allemaal handmade / Dutch Design producten maken. Van 18 nobvember tot 15 december op Rosmarijnsteeg 10, Amsterdam
Bedankt voor de tip! Zal hem weer even updaten, vond er nog 1 gisteren 🙂